Teslimat Koşulları

Gün içinde gelen siparişler hergün saat 16:00 da kargolanır. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik/gecikme olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak size bilgi verilir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. 2 iş gününde kargonuz adresinize ulaşacaktır

Yurt dışına yapılan gönderimlerde yaşanabilecek Ülkerin Gümrük Girişleri ile alakalı sorunların çözümü sipariş veren müşterimize aittir. Gümrüklerde herhangi bir durum ile ülkeye girişine izin verilmeyen siparişler ile ilgili olarak firmamız sorumluluk kabul etmez.

Kargo şubesinden teslim almak istedi iseniz kargonuz şubeye ulaştığından size sms yolu ile bilgi verilir. Adrese teslim istemiş iseniz kargo şubesi adresinize getirir ve teslimatı yapar şayet sizi adreste bulamaz ise sizi telefon ile arayarak bilgilendirir ve şubeye davet eder.

Siparişlerimin  durumunu nereden takip edebilirim?

Üye girişi gerçekleştirdikten sonra, “Siparişlerim” sayfasından tüm siparişlerinizi görüntüleyebilir veya üye değilseniz doğrudan telefon veya canlı destek ile bilgi alabilirsiniz.

Şirketimiz politikaları gereğince peşin ödemeler kabul edilmez. Tüm siparişlerinizin ödemesi teslimat aşamasında kargo şirketine tarafından alınır.

Sipariş teslimat adresimi değiştirmek istiyorum, nasıl yapabilirim?

“Sipariş adresinizi “Hesabım” sayfasında bulunan “Adreslerim” bölümünden değiştirebilir ya da satın alma işlemi sırasında “Yeni Adres Tanımlamak İstiyorum” butonunu işaretleyerek yeni adresinizi tanımlayabilirsiniz. Bu adres o andan sonraki siparişinizde teslimat adresi olarak kabul edilecektir. Siparişiniz onaylandıktan ve alışveriş sonlandıktan sonra, sipariş adresi değiştirilemez.